Бұқаралық ақпарат құралдары текст нужен на экзамен не такой большой предложений где то 10
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
bizdin ata babalarimiz bizdi jaz kezinen akparat kuraldaryna katysady. Akparattyn kop turi bar, olardyn biri teledidar komp'uter telefon gazet . Akparat ol latyn tilinen keldi. Kazak tiline audarsa bailanys dep bolady. Akparat kuraldary ote keremet narseler, adamga ote komektesedi)