Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 13 см, а бісектриса кута,протилежного основі 12 см знайти периметр

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бісектриса рівнобедреного трикутника дорівнює його основі тоді основа дорівнює 12 сантиметрів рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні тоді друга бічна сторона теж дорівнює 13 сантиметрів тепер додаємо 13 додати 13-та додати 12 сантиметрів з основи Ми отримаємо 38 сантиметрів