Бiлочка,зайчик и оленятко зробили човна вантажопiдйомнiстю 30 кг.Маса бiлочки становить 6% вiд маси зайчика,а маса зайчика дорiвнюэ 3\25 вiд маси оленятка.чи зможуть вони подоружувати по рiчцi на своэму човнi,якщо маса бiлочки ...

Бiлочка,зайчик и оленятко зробили човна вантажопiдйомнiстю 30 кг.Маса бiлочки становить 6% вiд маси зайчика,а маса зайчика дорiвнюэ 3\25 вiд маси оленятка.чи зможуть вони подоружувати по рiчцi на своэму човнi,якщо маса бiлочки дорiвнюэ 180 грам.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)180*100:6=3(кг)-маса зайчика 2)3*25:3=25(кг)-маса оленятка 3)3+25+0,18=28,18(кг)-маса всіх звірят 4)30-28,18=1,82(кг)-різниця між вантажопідйомністю човна і масою звірят Відповідь: звірята зможуть подорожувати по річці на своєму човні.