Биология, лабораторная работа.  сидя: 60. стоя: 70. после 10 приседаний: 79 после бега на месте 86 время восстановления 64

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
виміряй пульс в спокійному стані . зроби всі ці вправи ще раз і знов виміряй пульс і порахуй на скільки він збільшився .через 3-5 хв знов поміряй пульс і визнач через скільки він прийшов в норму