Бир мезгилде бир бирине карама карсы жугирген еки бала 20сек кеин кездести. Бириншиси 5 м/с,ал екиншиси 4м/с жылдамдыкпен жугирсе,екеунин жугирип откен аракашыктыгы неше метр? Кездескенен кеин сондай жылдамдыкпен 8 сек дугирсе,...

Бир мезгилде бир бирине карама карсы жугирген еки бала 20сек кеин кездести. Бириншиси 5 м/с,ал екиншиси 4м/с жылдамдыкпен жугирсе,екеунин жугирип откен аракашыктыгы неше метр? Кездескенен кеин сондай жылдамдыкпен 8 сек дугирсе, екеуинин аракашыктыгы неше метр болар еди?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ыафывфааыаваыфававфавввафав