Биринши бригада780 ойыншык ал екинши бригада дал сондай бир кундик молшермен 540 ойыншык жасады егер екинши бригада 4 кун кем жумыс истеген болса с...

Биринши бригада780 ойыншык ал екинши бригада дал сондай бир кундик молшермен 540 ойыншык жасады егер екинши бригада 4 кун кем жумыс истеген болса с...биринши бригада780 ойыншык ал екинши бригада дал сондай бир кундик молшермен 540 ойыншык жасады егер екинши бригада 4 кун кем жумыс истеген болса сонда ар бригада жеке жеке неше кун куннен жумыс истейди
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
780-540=240/4=60 780/60 540/60