Бірінші саннан екінші сан 3-ке артық.Бірінші санның 4-ке бөлінісі,екінші санның 5-ке бөліндісіне тең.Бірінші санды табыңдар.Көмектесіндерши дәл қазір керек!

Бірінші саннан екінші сан 3-ке артық.Бірінші санның 4-ке бөлінісі,екінші санның 5-ке бөліндісіне тең.Бірінші санды табыңдар. Көмектесіндерши дәл қазір керек!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-ші сан х,2-ші сан 3х х÷4=3×÷5 х-3х=5×4 -2х=20 х=20÷(-2) х=-10 1-ші сан -10 2-ші сан 3×(-10)=-30