Bизначити ступінь окиснення Гідрогену у кожній формулі: a) N2+H2(стрелочка в право)NH3 b)CH4(стрелочка в право)C+H2 c)Zn+HCI(стрелочка в право)ZnCI2+H2(стрелочка вверх) d)H2+CI2(стрелочка в право) e)H2SO4+KON(стрелочка в право)...

Bизначити ступінь окиснення Гідрогену у кожній формулі: a) N2+H2(стрелочка в право)NH3 b)CH4(стрелочка в право)C+H2 c)Zn+HCI(стрелочка в право)ZnCI2+H2(стрелочка вверх) d)H2+CI2(стрелочка в право) e)H2SO4+KON(стрелочка в право)K2SO4+H2O f)CuO+H2(стрелочка в право)Cu+H2O
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a)2H+(стрелка)3H+=-1e-не точно b)4H+(стрелка)H0=+4e-не точно c)H+(стрелка)H0=+1e d)не дописано e)2H+(стрелка)2H+=0e f)H0(стрелка)2H+=-2e