Болымсыз етістік жасаңдар:аз, ас ,ер жар ,жаз ,жең ,ес, и , илан,көн ,де, сөйлес ,сал, жи ,шай ,жүз ,сыз ,кет ,сеп ,бас ,жет ,өлше ,қал ,үз, соз, үр, тос, жүз.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
азба, аспа, ерме, жарма, жазба, жеңбе, еспе, име, көнбе, деме, сөйлеспе, салма, жима, шайма, жүзбе, сызба, кетпе, сеппе, баспа, жетпе, өлшеме, қалма, үзбе, созба, үрме, тоспа, жүзбе.