Будь-ласка допоможіть!!! Дібрати прислів'я, фразеологізми, афоризми, цитати, про р?

Будь-ласка допоможіть!!! Дібрати прислів'я, фразеологізми, афоризми, цитати, про р??ль батька в українській сім'ї. (10штук всього)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.За хорошим чоловіком і свинка господинька. 2.Гарний чоловік і погану жінку красить. 3.Чоловік у домі голова,а жінка душа. 4.Стати батькомзовсім легко,а бути батьком -завжди важко. 5.Ідеальний чоловік повинен говорити з жінками як з богинями,а поводитися з ними як з дітьми. 6.Справжній чоловік ніколи не дозволи ть,щоб його жінка почувалася нещасною.