Будь ласка допоможіть написати домашню роботу.складітьтекст розповідь про те ,як ви готуєтеся до зустрічі Нового року .підкресліть прикметники.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я обожнюю зиму , тому що приходить новий рік . Моя сім'я готується завзято. Я прикрашаю ялинку,тато розвішує яскраві гірлянди,а мама готує запашну їжу. Часто до нас приходять друзі і родичи , тому моя мама завжди готує багато їжі. Тоді коли вже все стоїть розкішне,а на столі смачні страви , ми починаємо чекати казкову мить - новий рік. (нужно подчьорківать: Новий (рік) яскраві,запашну,смачні,розкішне, казкову.