БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ НАПИСАТИ ДОМАШНЮ.Доберіть до іменників пролісок;струмок;пташка дієсловаз прямим іпереносним значенням.Складіть текст із дібраними дієсловами.уведіть у текст дієсловаз переносним значенням;наприклад пролісо...

БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ НАПИСАТИ ДОМАШНЮ.Доберіть до іменників пролісок;струмок;пташка дієсловаз прямим іпереносним значенням.Складіть текст із дібраними дієсловами.уведіть у текст дієсловаз переносним значенням;наприклад пролісок засміявся.Запишіть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Веселі проліски тянуться до сонця. Прозорий струмок тихенько шепоче. Пташка мелодійно співає мені.