Будь ласка, допоможіть скласти розповідь "Снігопад"Дуже потрібно!

Будь ласка, допоможіть скласти розповідь "Снігопад" Дуже потрібно!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні був снігопад...Я грав у сніжки.Ще я катався на санках.Я прийшов додому,а снігопад ще йшов і йшов.Мама принесла мені чай й печиво.Седівши у камелька я дуже зігрівся.Мама дуже хвилювалася за мене."Бо раптом мій синочок захворів?"-думала мама.Снігопад закінчився тільки під вечір.І я досі згадую цей снігопад-він був не такий як усі,він був особливим.