Будь-ласка допоможіть з завданням. 1.Потребує редагування речення А) Виконавши всі домашні завдання, брати побігли на вулицю. Б) Ось і весна прийшла, вкриваючи землю молодою травою. В) Повільно здіймаються крила, на південь ле...

Будь-ласка допоможіть з завданням. 1.Потребує редагування речення А) Виконавши всі домашні завдання, брати побігли на вулицю. Б) Ось і весна прийшла, вкриваючи землю молодою травою. В) Повільно здіймаються крила, на південь летіли журавлі. Г) Дерева, струшуючи краплі дощу, раділи теплому сонцю. Д) Готуючись до свята, у хаті смачно пахло пирогами. 2. Потребу редагування речення А) Кущі буйно розрослися, створюючи приємний затінок у спеку. Б)Прозорі хвилі тихо шуміли, котячись на берег. В)Готуючи вечерю, мати слухала останні новини. Г) Діти, утомившись від виснажливої спеки, швидко заснули. Д) Слухаючи музику, виникло бажання співати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Д) Готуючись до свята, у хаті смачно пахло пирогами. 2. Д) Слухаючи музику, виникло бажання співати.