Будь ласка! напишіть опис цього котика.Десь,щоб було на пів сторінки.Дякую велике!!!❤️❤️

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя улюблена тварина - кішка. Я з дитинства хотів мати кота. І, нарешті, моя мрія збулася - у мене будинку з'явився сіамський кіт Кузя. У Кузи сіра шерсть; гнучке подовжене тіло, більша кругла голова, на мордочці щетинисті вуси, борідка і яскраво-блакитні очі. Кольори очей міняється, коли він злиться або загрожує, зіниці стають те червоні, те зелені. Вуха в кота завжди насторожі; вони вловлюють найменший шерех Кузя - тваринне примхливе. Якщо в нього гарний настрій, він грає, дозволяє себе гладити, дозволяє іншій тварині є зі своєї миски, але якщо в нього поганий настрій, він попереджає про цьому своєрідним нявканням, тоді його краще не торкати. Кузя серйозний, бійцівський кіт. Коли ми були в селі, воно бився з усіма котами. Першим у бійку він не вступає. Спочатку він як би попереджає: виє противним голосом. Майже на сто вісімдесят градусів повертає шию; вовна в нього дибиться, а хвіст «перетворюється» у распушенную щетинисту щітку. Жалості до суперника в нього немає. Він б'ється доти, поки супротивник не кинеться навтіки. Кузя - дуже розумний кіт. Він навчився лабетами відкривати холодильник; дверцята шаф; якщо вхідні двері не закриті на замок, він буде висіти на ручці доти, поки двері не відкриються. Кузя любить дивитися телевізор, полювати на ящірок, жаб, птахів. І все-таки він дуже добрий кіт і любить своїх хазяїв. Мені дуже подобається наш кіт