Будь ласка, складіть оголошення, про зниклу собаку або кішку дужее потрібно бажано щоб текст був насичений прикметниками та описом!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зникла собака.  Відкликаэться на ім'я Барсік. Невеличкого зросту, пухнасте, білого кольору. Якщо знайшли, зателефонуйте за номерем +380672345800. Ми вам будемо дуже вдячні.