Будь ласка,проаналізуйте мені вірш:"Запахла осінь вялим тютюном"дуже поторібно,ну з усіма епітетами,метефорами,тобто повний художній аналіз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Запахла осінь в'ялим тютюном. " Тема: Стан природи восени - старіння людини Ідея: Треба насолоджуватися життям, поки є така можливість Художн. засоби: 1. Епітети:   в'ялий тютюн,  свіжі айстри, одчиненим вікном,рідний дім,килим золотий 2. Риторичні питання: І нащо ж весна нам? 3.Метафори: тонким туманом, піском рум'яним, ми тихі та дозрілі; холодну, мовчазну глибінь; вкриє мудрість голову сріблом; медово спіють дині; вежі темної гордині 4. Порівняння:У травах коник, як зелений гном.