Будь ласка!треба цитатна характеристика михайла решетняка з твору Ирій!але данным образом: добрий-"цитата де описуеться його доброта"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  «...я носитиму молоко для пенсійних бабусь, доглядатиму хворих, читатиму  сліпим  книги,  гратиму  з  малюками  у  дитячих  садках, малюватиму плакати для шкільних вечорів і парадів, чергуватиму в шкільному буфеті, копатиму картоплю на шкільному городі або садитиму дерева...»