Будова слов: розвієш, розходяться,зранку,звечора. Допоможіть будь ласка СРОЧНО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Роз - префікс Віє - корінь Ш - суфікс Основа - розвієш Роз - префікс Ход - корінь Ять - суфікс Ся - постфікс Основа розходяться З - префікс Ранок - корінь У - закінчення Основа - зранк З - префікс Вечор- корінь А - закінчення Основа - звечор