Будова слова школяр,горобчик,заморський,підсніжник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
школ - корінь, яр - суфікс, закінчення нульове гороб - корінь, чик - суфікс, закінчення нульове, за - префікс, мор - корінь, ськ - суфікс, ий - закінчення, під - префікс, сніж - корінь, ник - суфікс, закінчення нульове
Гость
Без - префікс, крил - корінь (крило, крилатий - спільнокореневі), ий - закінчення (безкрилий, безкрила, безкрилі) роз - префікс, пис - корінь (писати, письмо, писака - спільнокореневі), к - суфікс, а - закінчення (розписка, розписки)