Чем занимался на каникулах (на английском) Со словами :never ,seldom,sometimes,often,usually 5 предложений.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I usually go for a walk in the evenings. He often drinks coffee. I have never been in America. She is always thinking about him. I have just seen her. My mother buys milk very seldom. They usually pass time together. My brother often goes to the sportground. I have just come home.