"Чи може ,а якщо може, то як вплинути ім я та прізвище вплинути на життя?" напишите что-нибудь на эту тему)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Думаю що не може, прізвище це просто родове ім'я. На життя впливає доля і віра. Мало просто змінити своє прізвище, треба вірити, що разом з цим зміниться і життя. А самонавіювання грає в цьому далеко не останню роль. Але психологи стверджують що найщасливішими людьми є володарі простих у вимові прізвищ, особливо якщо їх прізвище швидко і легко запам'ятовується оточуючими. На жаль люди зі сложнопроізносімих прізвищами всього домагаються самі, до них завжди більше чіпляються як вчителя, так і начальство, висуваючи більше вимог ніж до інших.