Чи повинна конституція бути зрозумілою громаданинам?Чи потрібно постійно,з впливом часу,вносити зміни до Основного Закону держави?Що є більш приоритетним: інтереси держави чи права громадянина?

Чи повинна конституція бути зрозумілою громаданинам? Чи потрібно постійно,з впливом часу,вносити зміни до Основного Закону держави? Що є більш приоритетним: інтереси держави чи права громадянина?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так, тому що вона спрямована на громадян. Ні, тому що Основні Закони держави не можеть сьогодні бути одними, а завтро іншими, хоча якщо є недоліки, то звісно потрібно. Дивлячись в якій ситуації, хоча інтересі держави і права громадянина залежать один від одного.