Чи правильні твердження. Дайте відповідь так або ні. Поясніть чому . Кожне завдання 3.1. Мандруючи Австралією, чи зупинилися б ви на ночівлю в кріку? Чому? 3.2. Пустеля Сахара є найсухішою пустелею світу. Чому? 3.3. Велика кіль...

Чи правильні твердження. Дайте відповідь так або ні. Поясніть чому . Кожне завдання 3.1. Мандруючи Австралією, чи зупинилися б ви на ночівлю в кріку? Чому? 3.2. Пустеля Сахара є найсухішою пустелею світу. Чому? 3.3. Велика кількість опадів протягом року, річні амплітуди температур близькі до 0˚С характерні для тропічного кліматичного поясу. Він розташований на північ від субтропічного
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ні. Тому що крік це пересихаючий струмок в Австралії, а зупинитись на ночівлю в струмку не можна, хіба що біля нього. 2. Ні. Тому що найсухіша пустеля світу  - Атакама, що розташована в Південній Америці. 3. Ні. Тропічні повітряні маси сухі, тому там не може бути великої кількості опадів.  Для нього характерні великі амплітуди коливання температур. В південній пікулі він розташований на північ від субтропічного, а в північній на південь.