Чи притаманні оцтовій кислоті загальні властивості кислот?чому? Чи всіма індикаторами можна визначити оцтову кислоту? До яких електролітів належить оцтова кислота (сильних,середніх,слабких)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
слабкий електроліт Так. лакмус-червоний метиловийоранжевий- рожевий, фенолфталеїн-безбарвний Оцтова к-ті притаманні властивості кислот,оскільки вона вступає в реакції  нейтралізації(тобто з основами реагує),металами,основними оксидами, спиртами,галогенами(одна зі специфічних властивостей кислот)