Чи замінить книжка компютер  невелікий твір від 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зараз настала епоха інформаційних технологій: комп’ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів, Інтернету. Тому часто доводиться чути, що Інтернет та книжка стали ворогами. Мовляв, Інтернет витіснить надруковану книгу. А я думаю, що це абсурд. Раніше те саме казали про телебачення. Але минули роки, а люди, в яких є вдома телевізор, все одно купують книжки, беруть їх у бібліотеці, читають. А не читають книг ті, хто й без телевізора та Інтернета нічого б не читав. Просто раніше ці люди розводили теревені на лавках, а тепер роблять це в Інтернеті та граються смартфонами. Я вважаю, що Інтернет, навпаки, допомагає книзі. Зараз будь-який твір літератури можна знайти в електронних бібліотеках та почитати. Наприклад, твори для шкільної програми. Раніше для цього потрібно було йти в бібліотеку, в книжковий магазин або просити книгу у друзів. А тепер можна читати з монітора комп’ютера, роздрукувати твір на аркушах паперу або користуватися спеціальним пристроєм — «електронною книгою».Отже, книги стали доступніші завдяки Інтернету. Ще я вважаю, що книга в електронному вигляді все одно не замінить «живу». Монітор навантажує очі, перед ним не посидиш без кінця. Інтернет-книга не може слугувати подарунком на день народження або інше свято. В ній немає гарних ілюстрацій, як в друкованій, до того ж друкована книжка сповнена якоїсь особливої чарівності. Її можна взяти до рук, погортати, вона пахне друкарнею. Я бачу тільки один мінус для книг в тому, що поширився Інтернет. Я пам’ятаю, раніше ми обмінювалися книжками, а потім обговорювали, що кому сподобалося. А тепер попросиш книгу, а у відповідь: «Скачай в Інтернеті». Не всі розуміють, що читати «живу» книгу приємніше, а потім хочеться поділитися тим, що прочитав.
Гость
У сучасному світі в науці, навчанні, виробництві використовують все частіше комп’ютер, ніж книгу. Чи зможе коли-небудь комп’ютер зовсім витіснити книгу з нашого життя?На мою думку, комп’ютер — дуже зручна і потрібна річ, і я часто з ним працюю, але він ніколи мені не замінить книгу. Взяти, наприклад, книги в електронному вигляді. Так, це дуже зручно, будь-який твір можна знайти в інтернеті, але я не люблю «читати з екрану», мені не приносить такий вид читання задоволення. Я люблю «занурюватися в книгу», тримаючи її в руках, вдихаючи запах паперу і друкарської фарби. Я наче зливаюся з нею, пропускаю через себе. При прочитанні з комп’ютера такої взаємодії з книгою не відчувається. Звичайно, деякі нарікають, що книги зараз дорого коштують, не кожен може витратити рублів 300-500, щоб прикупити і прочитати цікавить твір в друкованому варіанті. Однак з приходом інтернету в повсякденне життя, можна не скачувати, а замовляти книги на таких сайтах, як, наприклад, booklya.com.ua. допоможе значно заощадити гроші.Книга здавна вважалася старовинним джерелом знань. Через книги передавався дорогоцінний досвід людей з покоління в покоління. У них зберігалася історія людства, всі важливі події, що відбулися у світі, державі. Пізніше люди стали читати не тільки для освіти, але й для духовного саморозвитку. Внесок книги в життя людини завжди цінувався і буде цінуватися в усі часи.Комп’ютер в наш час є незамінною річчю. Без його використання не обходиться жодне виробництво, ні навчання, ні наука. Ми вже не уявляємо своє життя без використання інтернету. В інтернеті ми беремо всю потрібну інформацію, тому що це найбільш раціональна витрата часу. З іншого боку те, що суспільство зайву годину проведе за комп’ютером, змушує насторожитися.P.S.Извини что много речень но ти можеш вибрать шо нада і все