Чим актуальний сьогодні вірш Г. Сковороди " Всякому місту -звичай і права
Ответ(ы) на вопрос:
тим,що в ньому сатиричної зображує панів, чиновників,купців і всю дворянську систему управління. Та засуджує моральні вади того часного суспільства.
хтож бо зневажить страшну ії стальль?той в кого серце мов чистий кришталь?
в мене ж турботи тількі одні як з ясним розумом вмерти мені
ці та ще забагато рядків віршу говорять про захопленість автором думки чистої совісті правди усюди
актульний сьодні вірш тим що ніде немає правди та люди повинні зрозуміти це може за допомогою саме цього вірша
мабуть..