Чим відрізняється експресіонізм від імпресіонізму                                       СРОЧНО!!

Чим відрізняється експресіонізм від імпресіонізму                                        СРОЧНО!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Імпресіонізм— художній напрям, заснований на принципі безпосередньої фіксації вражень, спостережень, співпереживань. Експресіонізм — літературно-мистецький напрям, для якого характерні посилена увага до внутрішнього світу людини, наголошення на авторському світосприйнятті, нервова збудженість та фрагментарність оповіді, застосування символів, гротеску, поєднання протилежного тощо.