Чим відзначилося правління гетьмвнв Д.Апостола? СРОЧНОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Чим відзначилося правління гетьмвнв Д.Апостола? СРОЧНОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У 1734 він заснував Нову Січ на річці Підпільній Уклав "звіт" законів скасував податки, накладені малоросійською колегією відокремив гетьманську скарбницю від державної