Чому Бузя, почувши освідчення Шимека, заплакав?Що стало на заваді щастю закоханих?Пржайлусто,помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бузя заплакала,тому,що вона також любила Шимека,але було вже запізно... Вона виходила заміж за іншого. Бузя не хотіла свого нареченого зраджувати. На заваді їхньому щастю стала мрія Шимека. Він хотів навчатися. Заради навчанням він покинув своє рідне селище,батьків та навіть Бузю