Чому державні селяни досягали кращих успіхів у господарюванні порівняно з кріпак

Чому державні селяни досягали кращих успіхів у господарюванні порівняно з кріпаками ??? (сільське господарство й аграрні відносини в українських землях у першій половині ХІХст) БУДЬ ЛАСКА ПЖ , ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ!! БУДЬ ЛАСКА , СПАСІТЬ ЛЮДИНУ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що вони були зацікавлені у результаті, вони працювали самі на себе. Скільки зробив-стільки й заробив. А кріпаки працювали на пана й віддавали гроші йому, й їм було байдуже якість й швидкість роботи. Крім того, зникли боргові відносини між поміщиками й кріпаками.