Чому дорівнює швидкість частинки якщо кінетична енергія її дорівнює 0,25mc в квадраті                                                                                                                                дано:         ...

Чому дорівнює швидкість частинки якщо кінетична енергія її дорівнює 0,25mc в квадраті                                                                                                                                дано:                                                                                                                                     Е = 0,25mc в квадраті С= 3* 10 у 8 степені м/с  V-?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
.................условие не очень понятно, но вот хотя бы формула