Чому довгастий мозок вчені назвали "життевим вузлом"? Скажите пж кто знает

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У довгастому мозку знаходяться центри жування, смоктання, ковтання, слиновиділення, закривання повік, скорочення кровоносних судин і центр дихальних рухів. Якщо у тварини видалити весь мозок, залишивши тільки довгастий, вона ще може жити деякий час, але якщо тварині з неушкодженим мозком видалити те місце, яке є центром дихальних рухів, то настає миттєва смерть, тому це місце і отримало назву життєвого вузла. Помирає тварина внаслідок того, що просто «розучується» дихати.