Чому ми повинні знати українську мову 5-7 речень
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гадаю, жити в Україні і не знати української мови – не інтелігентно.
Українська мова – державна мова нашого народу. Тільки ті справжні українці, – які знають українську мову. Навіть для того, щоб вступити до інституту, треба пройти зовнішнє тестування з рідної мови.
У кожній країні – своя державна мова, якою спілкуються люди. Ми – патріоти нашої країни і повинні володіти українською мовою, а не знати мови – дуже ганебно. Навіть дружина нашого Президента знає українську мову, хоча сама вона родом з Америки.
Хіба можна не знати рідної мови, яка дуже мелодійна. Вона посідає друге місце в світі за своєю мелодійністю. А які гарні пісні співають українською мовою.
Українська мова потрібна нашому народу – її слід знати і цінувати. Адже без мови немає народу.
Гость
На мою думку ми повинні знати українську мову тому що живемо в Україні.Кожен громадянин який живе у цій державі має знати і розмовляти державною мовою - українською.Не знати своєї рідної мови означає не поважати свою країну.Наша мова мелодійна і гарна тому ми повинні поважати і любити її.Отже ми повинні знати,любити,поважати українську мову.