Чому поема називається Гайдамаки?Коли відбулися події,описані в ній?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гайдамаки — історико-героїчна поемаШевченка, перший український історичний роман у віршах. Вступ до «Гайдамак», датований 7 квітня 1841 року, поет написав після завершення твору. Автограф невідомий. Твір намагається відобразити події народного повстання, Коліївщини, на чолі з Максимом Залізняком та Іваном Ґонтою.