Чотирьм сестрам галині ользі ярині і світлані 3,8,12 і 14 роківхоча і не обов язково в такому порядку. сума років світлани в галини ділиться на 5. сума років світлани і ярини також ділиться на 5 .скільки років ользі. А.14. Б....

Чотирьм сестрам галині ользі ярині і світлані 3,8,12 і 14 роківхоча і не обов язково в такому порядку. сума років світлани в галини ділиться на 5. сума років світлани і ярини також ділиться на 5 .скільки років ользі. А.14. Б.12. В.8. Г.3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ А, Ольге 14 лет.
Гость
Галині 3,Ярині 8,Світлані 12 а Ользі 14