Човен пройшов за течією річки 25 км і проти течії 3 км витративши на весь шлях 2год.Знайти власну швидкість човна,якщо швидкість течії 3км/год.Плз розпишіть повністю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
25-3=22км - за течією бо треба взнати його швидкість а тут річка допомагає; 3+3=6км -проти течії бо тут річка заважає; 22+6:2год=14 км/год