Что означают слова темп и ритм динамика и мелодия по музыке помогите пожалуйстиа !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ритм- у переноснуму сначені-розміреність злогодженість у протікані чогось тембр- забарвлення звуку одна з ознак музичного звуку динаміка. -одна зі сторін організації музики,тісно повязана зі силою звучання. мелодія-. провідний голос, що характеризує в собі художню думку