Cклади пам'ятку для школярiв та молодшиx про те як треба поводитись пiд час вiдпочинку в лici у пам'ятцi використовуй такi слова не ламати не кидати не смiтити не розпалювати не шкодити не ловити не залишати збирати зрiзати пi...
Cклади пам'ятку для школярiв та молодшиx про те як треба поводитись пiд час вiдпочинку в лici у пам'ятцi використовуй такi слова не ламати не кидати не смiтити не розпалювати не шкодити не ловити не залишати збирати зрiзати пiднiмати
Ответ(ы) на вопрос:
Не шуміти в лісі, не слухати музику, не лякати звірів, не ловити дитинчат звірів і не забирати додому,не залишати за собою сміття (прибиратине) не ламати гілки, і будиночки звірів. (якщо що я росіянка)