Cкладіть і запешіть невеличкий твір-опис (5-7 речень) на тему "Чекає дощ зірватися щомиті"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маленький твір - опис на тему «Чекає дощ зірватися щомиті» Небо стало темно-сірого кольору, без єдиної прожилки хмар. Птахи, вони завжди відчувають наближення дощу, зграями кружляють навколо дахів, наче попереджаючи, що ось-ось піде дощ. Десь зовсім поруч блиснула блискавка і так загуркотіло, немов здригнулася земля. Повітря стало теплим і сухим. І відразу настала тиша: ні шереху, ні єдиного звуку. Чекає дощ зірватися щомиті. Все навколо завмерло в очікуванні перших крапель дощу.