Complete the sentences . Use the verb have to in the correct tende form 1. Yeseterday I went to bed late. I ... finish my homework.2. I ... get up early every day of the week3. Tomorrow I ... get up early too.4. I ... phone my ...

Complete the sentences . Use the verb have to in the correct tende form 1. Yeseterday I went to bed late. I ... finish my homework. 2. I ... get up early every day of the week 3. Tomorrow I ... get up early too. 4. I ... phone my friend yesterday, because I forgot to write down the homework. 5. I ... catch a bus to school every day. 6. I usually ... make breakfast for my family. 7. Tomorrow I ... go to school.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
єто английский?и что тут делать?