...Да нашого житечка не ламали, Да наших дівочок не лоскотали,Бо наше життя коли в колосочку, А наші дівочок у віночку.Із якого фольклорного твору взято наведені рядки?а) русальна пісняб) жниварська пісняв) веснянкаг) купальськ...

...Да нашого житечка не ламали, Да наших дівочок не лоскотали, Бо наше життя коли в колосочку, А наші дівочок у віночку. Із якого фольклорного твору взято наведені рядки? а) русальна пісня б) жниварська пісня в) веснянка г) купальська пісня д) щедрівка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) - тому що це пісні календарно-обрядового циклу