Да нашого житечка не ламали, до наших дівочок не лоскотали, бо наше житечко в колосочку,а наші дівочки у віночку Із якого фольклорного твору наведені рядки? а) русальна пісня б) жниварська пісня в) веснянка г) купальська пісня ...

Да нашого житечка не ламали, до наших дівочок не лоскотали, бо наше житечко в колосочку,а наші дівочки у віночку Із якого фольклорного твору наведені рядки? а) русальна пісня б) жниварська пісня в) веснянка г) купальська пісня д) щедрівка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Да нашого житечка не ламали, до наших дівочок не лоскотали, бо наше житечко в колосочку,а наші дівочки у віночку Із якого фольклорного твору наведені рядки? ето б)