ДАМ 20 БИЛОВ       1. Утворить порядкови числивники вид кожной группи слив и запишить . Зразак . Сим, сто - семисотий Пять сто , шисть тисяча , девять мильон , три мильярд , висимнадцять тисяча , чотири мильон , шисть мильяр...

 ДАМ 20 БИЛОВ       1. Утворить порядкови числивники вид кожной группи слив и запишить . Зразак . Сим, сто - семисотий Пять сто , шисть тисяча , девять мильон , три мильярд , висимнадцять тисяча , чотири мильон , шисть мильярд , тисяча девятсот , двадцять шисть . 2. Складить и запишить речення з одним утвореним числивником на вибир . Пидкреслить числивник як член речення .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)п'ятисотий,шеститисячний,дев'ятимільйонний,трьохмільярдний,вісімнадцятитисячний,чотиримільйонний,шестимільярдний,тисячадев'ятисотий,двадцять шостий. 2) До друку вийшов двадцять шостий том творів М.Стельмаха.(двадцять шостий - додаток)