Дам 30 балооов пожаааалуйста.У класі 30 учнів,причому дівчат 2/3 від кількості хлопці

Дам 30 балооов пожаааалуйста.У класі 30 учнів,причому дівчат 2/3 від кількості хлопців.Скільки дівчат і скільки хлопців вчаться в цьому класі.Яку частинувсіх учнів класу становлять хлопці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мальчиков Х  Девочек ( 2/3 )Х  Всего 30 учеников ------------------------- Х + ( 2/3 )X = 30  ( 5/3 )X = 30  X = 30 : ( 5/3 ) X = 18 ( мальчиков )  ( 2/3 ) * 18 = 12 (  девочек )  ОТВЕТ 18 мальчиков и 12 девочек  --------------------------- Мальчики составляют : 18/30 = 9/15 = 3/5 ( части ) от всех учеников в классе