Дам 40б кто честно ответит на вопрос. Треба виписати цитати з поезії (Давня весна) які підтверджують використання авторкою засобу персоніфікації.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
*співи стихли, потім хутко налетіла літня нічка: дерева шуміли з вітром, гомоніла бистра річка* *так вони співали, йдучи через дикії пустині* Хоч в тому напрямку?)