Дано координати трьох вершин прямокутника АВСД:А(-4;-2);С(2;4) і Д(2;-2).Накресліть цей прямокутник.Знайдіть координати вершини В.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                             У B ( -4; 4 ) В__ __ __ __! __ __С                    !                      !           !                    !                      !           !                    !                      !           !        _____!_________ !_____!___________ X                    !                      !           !                  А!__ __ __ __! __ __!Д                                           !