Дано натуральне число n. Сформувати масив, елементами якого є цифри числа n.на мові С,НЕ С++

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
#include #include main ( ) {   char stroka [100] ;   long int n ;   printf ("vvedi chislo n=" ) ;   scanf ( "%ld" , &n ) ;   sprintf ( stroka , "%ld" , n ) ;   printf ("dlina stroki=%d\n" , strlen ( stroka ) ) ;   printf ( "%s\n" , stroka ) ; }