Дано речовини: кальцій, сульфатна кислота, ферум(ІІІ) оксид, карбон(ІV) оксид, срібло, аргентум нітрат. Які з цих речовин реагуватимуть із хлоридною кислотою? Напишіть рівняння хімічних реакцій.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ca+2HCl=CaCl2+H2 H2SO4+HCl=реакция не идёт. Fe2O3+6HCl=FeCl3+3H2O CO2+HCl=реакция не идёт. Ag+HCl=реакция не идёт. AgNO3+HCl=AgCl(осадок)+HNO3