Дано рівнобедрений трикутник ABC З основою AB Знайти основу якщо бічна сторона трикутника дорівнює 25см а висота проведена до основи 15см

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай АВ ділиться висотую на два відрізки, АО і ОВ. Вони рівні, оскільки трикутник рівнобедрений, а отже висота є медіаною. За теоремою піфагора ОВ^2 = CB^2-CO^2 ОВ^2 = 625-225=400 ОВ = 20 АВ = 2ОВ = 40см